Предмет: Физика,
автор: sasha154635
Унаслідок дії сили 16 кН тіло рухається прямолінійно так, що його координата змінюється за законом:
Визначте масу тіла та початкову швидкість тіла X(t)= 100 + 2t + 2t2
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Ф=ма
16*10^3=м*4
м=4*10^3
м=4000 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: fliker1
Предмет: Русский язык,
автор: mayavolk36
Предмет: Русский язык,
автор: pyshoc2013
Предмет: Русский язык,
автор: Ягодка139
Предмет: Другие предметы,
автор: владлена1356