Предмет: Физика, автор: vikulyadvatochkanol

Деяке тіло має вагу в повітрі 580 Н і об’єм 40000 см3. Плаває це тіло у воді чи тоне?


vikulyadvatochkanol: Срочноо, прошу, даю 16 балов!!!

Ответы

Автор ответа: andreystark007
1

Відповідь:

густина води = 1000кг/м^3

380Н=38000гр=38кг

густина тіла=38/0,045=844кг/м^3

Якщо густина тіла менше, то тіло плаває.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vbn12345678910