Предмет: Биология, автор: alexturchaninov65

Письменно объяснить: 1. Приспособления млекопитающих для жизни в наземно-воздушной среде

Ответы

Автор ответа: kristina6692
1

Ответ:

  • Окрас шерти для маскировки
  • Лучше развито зрение и обоняние
  • Шерть(для сохрания температуры тела)
  • Слезные железы.
  • Подвижные века(для того что бы в глаза не попал мусор и т.д.)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Anya30012
напишите план до твору пожалуйста очень нада! Коли Робін Гуд жив в будинку свого батька, він часто зустрічав дівчину.ЇЇ ім’я було Меріан.Вона жила з її батьком недалеко від будинку Робіна.Вони гуляли в лісі та іноді ходили разом полювати.Вони дуже подобались одне одному, і одного дня Робін попросив Меріан вийти за нього заміж.

Але в той час прийшли нормандці та вбили батька Робіна, спалили вщент його будинок та забрали все, що він мав.Робін був врятований, тому що він боровся так сміливо, що жоден солдат не міг підійти до нього, вбити його або забрати його до тюрми. Але коли Робін побачив, що його батько мертвий, та , що його будинок спалений, він втік до великого лісу Шервуда. Велика кількість бідних чоловіків приєдналась до нього.

За короткий час в лісі було дуже багато чоловіків. Вони зробили Робін Гуда своїм лідером. Бідні люди любили Робіна і його людей, яких вони називали веселі люди. Робін став відомим як Робін Шервудського лісу або Робін Гуд. Деякі люди говорять, що він названий Гудом, тому що він та його люди носили зелені капюшони. Він став відомим не тільки в Англії, але й в багатьох країнах як Робін Гуд.

Робін не бачив Меріан довгий час. Він написав листа, де він розповів їй про його батька та їх будинок. "Я буду завжди любити тебе," написав він, "але життя в лісі не для тебе, тому я ніколи не побачу тебе знов, прощавай!" Меріан була дуже засмучена, коли вона прочитала листа Робіна. Вона проплакала цілий день. Нарешті вона вирішила піти до Шервудського лісу і пошукати Робіна.

Це був довгий шлях до Шервудського лісу, і Меріан боялося подорожувати на самоті. Вона вдягнулася як лицар та пішла шукати Робіна. Одного дня Робін вдягнувся як нормандський лицар, та пішов в Ноттінгем. На своєму шляху через ліс він зустрів іншого лицаря.

"Як тебе звуть та куди ти збираєшся?"

Вони не могли бачити обличчя одне одного, тому що їх голови та обличчя були вкриті їх козирками від їх капелюхів. Меріан (а це була вона) боялась відповідати.

"Ей, " сказав Робін, " Ти не хочеш відповідати. Тоді бийся." Робін був більш вищим та більш сильним ніж Меріан, але вона мужньо боролося. Меріан отримала рану на одній руці, Робін отримав рану на його щоці. Робін відчував жалість до молодого лицаря, який так добре бився.

"Зупинись! Зупинись! " закричав він. "Ти будеш одним з моїх людей." Робін забув, що він був вдягнутий як норманський лицар, і заговорив своєю мовою та своїм голосом. Коли Меріан почула голос Робіна, вона зняла козирок. Її обличчя збліднуло, але вона усміхнулась. Вони були щасливими бачити одне одного.

Весь час вони сміялися та розмовляли. Вона розповіла Робіну, яка нещаслива вона була, вдягнула лицарський одяг та пішла шукати його.

"Моя найдорожча," сказав він, коли вона закінчила свою історію, "Я не знаю, як я буду жити в лісі, коли ти підеш."

"Але я не піду. Я збираюсь залишитись з тобою," сказала вона.

"Ти не повинна. Це життя не для тебе."

"О, Робін, не кажи цього! Сонце не світить, пташки не співають, коли я не з тобою. Дозволь мені залишитись."

Таким чином Робін дозволив їй залишитись. Вони одружилися в лісі, веселі люди зробили гарний обід та були щасливими вітати дружину Робіна. Робін та Меріан жили в Шервудському лісі впродовж довгого часу та були дуже щасливими.
Предмет: Русский язык, автор: Hasulikberd2008
Прочитайте текст и выполните задания В1 – В8 (ответы записывайте словами или цифрами).

(1)В нашей стране обитают разные виды цапель. (2) Серые цапли, например, крупнее белых, но не так красивы. (3) Их можно часто видеть на болотах и озерах.

(5) Цапля стоит неподвижно, втянув шею в плечи, или медленно расхаживает у берега, бесшумно поднимая и опуская свои длинные тонкие ноги. (6) Такие ноги у всех птиц, охотящихся на болоте или в воде: у журавля, аиста, фламинго. (7) Но вот цапля увидела рыбку или лягушку – и молниеносно острым, как копье, клювом схвачена добыча. (8) Этим же сильным клювом-копьем цапля защищается сама и защищает свое гнездо. (9) Его цапли строят обычно в кроне высокого дерева. (10) Это большая куча хвороста или камыша с углублением посередине. (11) В это углубление цапля откладывает 3-7 зеленоватых яичек и сидит на них, смешно свесив ноги.

(12) На суше цапли ловят мышей и насекомых. (13) Гнездятся колониями, часто очень крупными. (14) Иногда в колонии цапли только одного вида, иногда - разных.



В1. В каком стиле речи написан данный текст?

1) публицистический 2) разговорный

3) художественный 4) научно-популярный

В2. Какой заголовок соответствует теме текста?

1) Редкие птицы. 2) Цапли.

3) Белые цапли. 4) Берегите птиц!

В3. Из предложений 5 - 7 выпишите краткое страдательное причастие.

В4. Укажите номер предложения, в котором употреблены два деепричастных оборота.

В5. Укажите номер предложения, в котором употреблен причастный оборот.

В6. Каким способом образовано слово СВЕСИВ?

В7. Признаки каких частей речи совмещены в причастии?

В8. Через запятую перечислите пропущенные в словах буквы:

к…мбинация, к…литка, п...кет, акв…рель, пр…тензия

С1. Ответьте в небольшом тексте-рассуждении на вопрос: «Чем интересна цапля?»