Предмет: Математика, автор: ccrow1000

Купили 2,4 кг яблук і 1,5 кг абрикосів. За всю покупку заплатили 40,08грн. Скільки коштує 1 кг абрикосів, якщо 1 кг яблук коштує 7,2 грн?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mrLapse
14

Ответ:

15,2 грн

Пошаговое объяснение:

7,2×2,4=17,28-яблука

40,08-17,28=22,8-абрикоси

22,8÷1,5=15,2-1кг абрикосів


sasha2009245: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: ннарлт