Предмет: Математика,
автор: ccrow1000
Купили 2,4 кг яблук і 1,5 кг абрикосів. За всю покупку заплатили 40,08грн. Скільки коштує 1 кг абрикосів, якщо 1 кг яблук коштує 7,2 грн?
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
15,2 грн
Пошаговое объяснение:
7,2×2,4=17,28-яблука
40,08-17,28=22,8-абрикоси
22,8÷1,5=15,2-1кг абрикосів
sasha2009245:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vadimpopov1978
Предмет: Окружающий мир,
автор: Сaтaна
Предмет: Українська мова,
автор: ннарлт
Предмет: Математика,
автор: seroja70