Предмет: Физика, автор: olalugovskayaaa

Повітряна куля об'ємом 40 м3 заповнена гарячим повітрям густиною 0,9 кг/м3. Густина навколишнього куля повітря 1,3 кг/м3. При якій максимальній масі оболонки куля може злетіти?

Ответы

Автор ответа: mannetu179
2

Ответ:

16 кг

Объяснение:

mg=pgV+mg

mg=pgV-pgV

g - Скорочуються

m=V(p-p)

m=40(1,3-0,9)

m=16кг

Відповідь: m=16 кг

Вроде  так

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: titanic5525565
Предмет: Русский язык, автор: Владимир1611
Предмет: Русский язык, автор: sestovdima58