Предмет: Физика, автор: tarassidorenko215

Прямий провід довжиною l=10 см, по якому тече струм силою I=20 А,
знаходиться в однорідному магнітному полі індукцією В=0,01 Тл. Знайти кут
між напрямком вектора магнітної індукції і напрямком струму, якщо на провід
діє сила F=10 мН.

Ответы

Автор ответа: postoutenko
1

Ответ:

F=BIlsinα=10мН ⇒sinα=F/IBl=1×10⁻³Н/(0.01м*0,01Тл*20А)=0,5

Этой градусной мере соответствует угол в 30°

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: никитадмитриеви