Предмет: Математика,
автор: ralkoartur605
Купили 2,6 кг цукерок і заплатили за них 20 грн 41 коп. Скільки коштує 1 кг цукерок
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
20.41 / 2.6 = 7.85 = 7 гр 85 коп
Автор ответа:
1
Ответ:
7 грн 85 коп
Пошаговое объяснение:
Використовуємо правило пропорції:
2,6=20,41
1=х
2,6х=20,41
х=20,41/2,6
х=7,85
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: pourhomme123456
Предмет: Русский язык,
автор: нурай9
Предмет: Русский язык,
автор: юлукова
Предмет: Математика,
автор: kirill9374