Предмет: Физика,
автор: sofia10kovalenko10
З башти висотою h=25 м горизонтально кинуто камінь з початковою швидкістю v0 =10 м/с. На якій відстані l від основи башти камінь впаде на землю? Знайдіть переміщення каменя s. Пожалуйста очень СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
22,4 м
Объяснение:
h=25 м vo=10 м s=?
===
h=g*t²/2 (t - время полёта)
t=√(2*h/g)
s=vo*t=vo*√(2*h/g)=10*√(2*25/10)≈22.4 м
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Luda678
Предмет: Русский язык,
автор: raizeabdulazizo1
Предмет: Українська література,
автор: lipchejo
Предмет: Биология,
автор: ritazorina73
Предмет: Физика,
автор: EvaGodman17