Предмет: Химия,
автор: lizamimimiska
Допоможіть будь ласка дуже потрібно зараз
!!!!!!
Кількість речовини сульфатної кислоти масою 9,8 г складає:
0,1 моль
0.2 моль
0,3 моль
0,4 моль
0,5 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
відповідь на фотографії..........
Приложения:
Автор ответа:
1
Ответ:
0.1 моль
Объяснение:
n=m/M
M(H2SO4) = 1.2+32+16*4=98 г/моль
n= 9,8г/98г/моль=0,1 моль
Відповідь : n(H2SO4)=0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 1тень
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: аппок