Предмет: Физика,
автор: petrovichab133
На якій глубині озера тиск дорівнює 400 кПа? Вважайте що, атмосферний тиск дорівнюе 100 кПа
Ответы
Автор ответа:
2
pa=100 кПа
p=400 кПа
ρ=10³ кг/м³
h-?
р--це сума двох тисків: атмосферного і стовпа води
Знайдемо власне тиск води: Δp=p-pa=400-100=300 кПа = 3*10⁵ Па
Виражаємо висоту (водного стовпа) із формули
p=ρgh ⇒ h=p/ρg
h=3*10⁵ / 10³*10 = 3*10⁵ / 10⁴ = 3*10 = 30 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: bekshenov90
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Natasha223
Предмет: Математика,
автор: Cormier1
Предмет: Математика,
автор: Sok3232