Предмет: Математика, автор: yevmenbl

За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 233 грн . Скільки коштує кілограм печива і скільки- кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн

Ответы

Автор ответа: Аноним
18

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - стоимость 1 кг печенья, грн.

y - стоимость 1 кг конфет, грн.

Система уравнений:

2x+3y=233

y-x=11; 2y-2x=22

2x+3y+2y-2x=233+22

5y=255

y=255/5=51 грн - стоимость 1 кг конфет.

51-x=11

x=51-11=40 грн - стоимость 1 кг печенья.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Doom29