Предмет: Химия,
автор: mgurin71
обчисліть масу солі що утворилась при взаємодії калій гідроксиду масою 148 г сульфатної кислоти
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
148 г Х г
2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
n=2 моль n=1 моль
М=56 г/моль М =174 г/моль
m=112 г m=174 г
148 г КОН - Х г K2SO4
112 г КОН - 174 г K2SO4
m(K2SO4) = 148 * 174 / 112 =230 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: rex1234567890
Предмет: Українська мова,
автор: voskoboiniki
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: айкоркем2
Предмет: Геометрия,
автор: niko79
Предмет: Химия,
автор: Аврора738