Предмет: Химия,
автор: vvt09102007vikakiyvl
До розчину масою 90 г з масовою часткою солі 5% долили розчин масою 60 г з масовою часткою солі 10%. Визначте масу солі й води в новому розчині. Яка масова частка солі в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
w(солі) = m(солі)/m(розчину)× 100%
m1(солі)=90×0.05=4.5г
m2(солі)=60×0.10=6г
m(cолі)= 4.5+6=10.5г
m3(розчину)=90+60=150г
m(води)=m(розчину)-m(солі)=150-10.5=139.5г
w(cолі)=10.5/150×100%=7%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: miloserdova2005
Предмет: Русский язык,
автор: ProSmite
Предмет: Английский язык,
автор: IsLuMiLove
Предмет: Информатика,
автор: ArinaPO20061
Предмет: Биология,
автор: Luda170170