Предмет: Химия,
автор: anastasijagadzhul
приготуй розчин масою 80 г з масовою часткою кухонної солі 15%. Задача
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
Объяснение:
Дано: m(розчину)=80 г
ω(NaCl)=15%=0,15
--------------------------------
m(NaCl)- ? m(Н2О)-?
Розв*язок:
З формули: ω(речовини)=m(речовини)/m(розчину),
знаходимо m(речовини) = m(розчину)×ω(речовини)
m(NaCl)=80 г×0,15=12 г
З формули: m(розчину) = m(речовини)+m(води),
знаходимо m(води)=m(розчину)-m(речовини)
m(H2O)=80 г-12 г=68 г, 1 г (Н2О)=1 мл (Н2О)
Відповідь: для приготування розчину NaCl потрібно 12 г солі і 68 мл води.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: elegiagta
Предмет: Русский язык,
автор: Кариночкамоя
Предмет: Русский язык,
автор: галилея
Предмет: География,
автор: olyakotova201
Предмет: Математика,
автор: DashaL20071