Предмет: Биология, автор: bogdanagmyzina

Допоможіть ,даю 100 балів

Приложения:

ansofianna8009: який клас і яка книжка якщо 6 то я вам допоможу)))

Ответы

Автор ответа: bezdashka
1
1)Так
2)ні
3)так
4)б
5)а
6)б
7)звички
8)нерви
9)різноматність
10) Складна динаміка взаємодії умовних і безумовних рефлексів є основою нервової діяльності людини і тварин. Біологічне значення безумовних рефлексів, як і умовнорефлекторної діяльності, полягає в пристосуванні організму до різного роду змін зовнішнього і внутрішнього середовища.
11) Тимчасовий зв'язок (фізіологічна), зв'язок, що виникає між групами нервових клітин кори головного мозку при утворенні умовного рефлексу . Вона утворюється при одночасному збудженні центру безумовного рефлексу (наприклад, харчового центру) і нервового центру якого-небудь аналізатора (наприклад, нюхового, зрітельного).
12) Основними формами навчення є імпринтинг, наслідування, звикання, научіння вікарне, научіння латентне, інсайт та ін.
13) Д
14)Безумавні рефлекси:А,Г,Е
Умовні рефлекси:Б,В,Д.
15) Па́м'ять — психічний процес, який полягає в закріпленні, збереженні, наступному відтворенні та забуванні минулого досвіду, дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини. ... Пам'ять в різних формах і видах притаманна всім вищим істотам.
16) Організм народжується з певним фондом безумовних рефлексів. Вони
забезпечують йому підтримку життєдіяльності у відносно постійних умовах існування.
До безумовних рефлексів відносяться: харчові (жування, смоктання, ковтання, відділення слини шлункового соку і ін.); оборонні (відсмикування руки від гарячого предмета, кашель, чхання, миготіння при попаданні струменя повітря в око й ін.); статеві рефлекси (рефлекси, які пов’язані із здійсненням статевого акту, вигодовування та доглядом за потомством), рефлекси теплорегуляційні., дихальні., серцеві., судинні, а також які підтримують сталості внутрішнього середовища організму (гомеостаз та ін.).
Зовнішній світ діє на організм не поодинокими подразниками, а зазвичай системою одночасних і послідовних подразників. Якщо така система часто повторюється, то це веде до утворення системності, або динамічного стереотипу, в діяльності нейронів кори великих півкуль головного мозку
17) Мислення – як основа розумової діяльності людини. Складові операції розумової діяльності людини. Особливості розумової діяльності людини з точки зору безпеки життєдіяльності



Розумова діяльність людини безпосередньо випливає з мислення. Мислення - це найвища форма відображення реальності та свідомої цілеспрямованої діяльності людини, що направлена на опосередкування, абстрактне узагальнене пізнання явищ навколишнього світу, суті цих явищ і зв'язків між явищами. Найважливіше значення в процесі мислення мають слова, мова, аналізатори.

Мислення спрямовується на вирішення певних завдань
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Настя5481
Предмет: История, автор: Kim2019
Предмет: Русский язык, автор: nnnnnnnn5