Предмет: Химия,
автор: salt11
обчисліть масову часту солі в розчині,якщо для його виготовлення до 80 г води додали 20 г солі
з розв'язком
Ответы
Автор ответа:
24
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ля) = 80 г
m(в-ва) = 20 г
Найти
W(в-ва)
m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 20 + 80 = 100 г
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 20 / 100 *100% = 20%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: makssdu
Предмет: Русский язык,
автор: Student2010
Предмет: Русский язык,
автор: ЭтоЯ11111
Предмет: Математика,
автор: medvedeva00p5olql
Предмет: Другие предметы,
автор: morkovka212