Предмет: Химия,
автор: lozanaangelina1
Обчисліть масу води в якій потрібно розчинити 36 г солі, щоб одержати 12%-ий розчин солі.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(в-ва) = 36 г
W(в-ва) = 12%
Найти
m(р-ля)
m(р-ра) = m(в-ва) *100% / W(в-ва) = 36 *100% / 12% =300 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 г - 36 г =264 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: димарио2511
Предмет: Русский язык,
автор: женёчекspodarewa
Предмет: Русский язык,
автор: Пашка189
Предмет: Русский язык,
автор: Salemslot
Предмет: География,
автор: Неизвестный34212