Предмет: Физика,
автор: dsmrachun
яка силу потрібно прикласти, щоб піднятм у воді брилу масою 39 кг, якщо густина граніту 2600кг м2. Срочно зделайте пж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Я прикрепил рисунок.
m = 39кг F1+F2 = mg
p1 = 2600кг/м^3 F2 = mg-F1
F2-? F1 = p2gV
V = m/p1
p2 = 1000кг/м^3
V = 39кг/2600кг/м^3
V = 0.015м^3
F2 = mg-pgV
F2 = 39кг*10Н/кг-1000кг/м^3*10H/кг*0.015м^3
F2 = 240H
Приложения:

dsmrachun:
можна більш понятніше, а то дужебагато діц пж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Лиза305
Предмет: Русский язык,
автор: amin228
Предмет: Русский язык,
автор: ivan603
Предмет: ОБЖ,
автор: overlord14