Предмет: Физика,
автор: krasnopolskyiii
Алюмінієву деталь розмірами 35×30×15 см занурюють в олію. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь в олії?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
F= p(po)gV
V=30×30×15=13500 см³= 1,35×10^-2 м³
р(ро)= 920 кг/м³
F= 920×10×1,35×10^-2= 124,2 H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vladikd5
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Панда20031
Предмет: Математика,
автор: кошечкапринцес
Предмет: Математика,
автор: Аноним