Предмет: Физика,
автор: roninnnn
Тіло падає з висоти 40м в ущелину.Визначити час падіння та швидкість тіла в момент дотика.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
u=
u=
u=28,3 м/с
t=2h/u
t=(2*40 м)/28,3 м/с=2.8 с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: gamkova02
Предмет: Русский язык,
автор: karabagana
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ashirbeg
Предмет: Математика,
автор: slastena9