Предмет: Физика,
автор: zlatanedelko177
СРОЧНО НАДО!!!
На тіло масою 2 кг, що перебувало у спокої, почала діяти сила 6Н. Установіть, яке рівняння може описувати рух цього тіла:
А) s=3t^2
Б) s=1,5t^2
B) vx=2t
Ответы
Автор ответа:
21
Ответ:
Б) s=1,5t^2 короче така відповідь правильно на всі 100%
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: daryarusakova2
Предмет: Русский язык,
автор: Дашка10111
Предмет: Английский язык,
автор: shakhboz2
Предмет: Английский язык,
автор: ninetyone33
Предмет: Математика,
автор: zhansaya006