Предмет: Химия, автор: vikalytsiv

Обчислити об'єм водню який виділяється при взаємодії 45 г етанової кислоти з магнієм

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

         45 г                                                                     Х л

   2CH3COOH   +    Mg     =    (CH3COO)2Mg    +    H2

  n=2 моль                                                                 n=1 моль

М =60 г/моль                                                         Vm=22,4 л/моль

m=120 г                                                                     V = 22,4 л

45 г  СН3СООН   -   Х л   Н2

120 г  СН3СООН  -   22,4 л  Н2

V(H2) = 45 * 22,4 / 120 = 8,4 л

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: крас10опета
Предмет: Английский язык, автор: olgak1968