Предмет: Химия,
автор: kovaleromk2018
Алюміній оксид масою 10,2 г розчинили в нітратній кислоті. Знайдіть масу солі, що утворилася.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
10,2 г Х г
Al2O3 + 6HNO3 = 2Al(NO3)3 + 3H2O
n=1 моль n=2 моль
М=102 г/моль М=213 г/моль
m=102 г m=426 г
10,2 г Al2O3 - Х г Al(NO3)3
102 г Al2O3 - 426 г Al(NO3)3
m(Al(NO3)3) = 10,2 * 426 / 102 = 42,6 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lenokvalya
Предмет: Русский язык,
автор: faxriya16
Предмет: Английский язык,
автор: Rita192
Предмет: Математика,
автор: Аноним