Предмет: Математика,
автор: lyalinmishka
Купили 2,3 кг яблук і 3,5 кг черешні, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг черешні коштує 17,5 грн?
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 17,5 * 3,5 = 61,25 (грн) - заплатили за черешню
2) 95,75 - 61,25 = 34,5 (грн) - стоят 2,3 кг яблок
3) 34,5 : 2,3 = 15 (грн) - стоит 1 кг яблок
Ответ : 15 гривен
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: fedukina1976
Предмет: Українська мова,
автор: gantumur
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: DarkFoxi
Предмет: Математика,
автор: Carpets