Предмет: Химия,
автор: ludmilalevchenk
3. Обчислити масу солі, що утворилася
внаслідок нейтралізації 2 моль сульфат-
ної кислоти достатньою кількістю калій
гідроксиду.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
2 моль Х г
H2SO4 + 2KOH = K2SO4 + 2H2O
n=1 моль n=1 моль
М = 174 г/моль
m=174 г
2 моль H2SO4 - Х г K2SO4
1 моль H2SO4 - 174 г K2SO4
m(K2SO4) = 2 * 174 / 1 = 348 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: КсюСа2005
Предмет: Русский язык,
автор: MattB
Предмет: Русский язык,
автор: Лина11111н
Предмет: Русский язык,
автор: 666лепо