Предмет: Физика, автор: starwars55rr

Енергія фотона, що відповідає червоній межі фотоефекту, для калію становить 7,2 * 10-19 Дж. Визначте максимальну кінетичну енергію фотоелектронів, якщо на метал падає світло, енергія фотонів якого дорівнює 10-18 Дж.

Ответы

Автор ответа: DedStar
5

Ответ:

Объяснение:

Работа выхода для калия:

Aвых = 7,2·10⁻¹⁹ Дж

Энергия фотонов:

ε = 1·10⁻¹⁸ Дж   или   ε = 10·10⁻¹⁹ Дж

Из уравнения Эйнштейна для фотоэффекта:

ε = Авых + W

кинетическая энергия фотоэлектронов:

W = ε - Aвых = (10 - 7,2)·10⁻¹⁹ = 2,8·10⁻¹⁹ Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: александр2693