Предмет: Физика,
автор: kozhukhov78
9. Шматок крити об'ємом 5 м3 плаває у воді. Визначте об'єми його підводної та
надводної частин.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Об'єм підводної частини = 4,5 м^3 ; Об'єм надводної частини = 0,5 м^3
Объяснение:
Льдинка плавает на поверхности води значит архимедова сила и сила тяжести уравновешивают друг друга:
F_арх=F_T
ρ_в gV_п=gVρ_л → V_п=(Vρ_л)/ρ_в =(5 м^3×900 кг/м^3 )/(1000 кг/м^3 )=4,5 м^3
V_н=V-V_п=5-4,5=0,5 м^3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lololoshka24005
Предмет: Русский язык,
автор: наттт
Предмет: Русский язык,
автор: BarbaraStrichak
Предмет: Физика,
автор: lizaPack
Предмет: Английский язык,
автор: saenarapleash