Предмет: Химия, автор: irinauwunaymchuk

До розчину масою 560 г із масовою часткою розчиненої речовини 28% додали воду масою 240 г. Обчисліть масову частку солі в розчині після розбавлення.
СРОЧНО!!!!!

Ответы

Автор ответа: holmskaja
3

m(в-ва)=m(р-ра)*w(в-ва)=560г*0.28=156.8г

w(в-ва)=m(в-ва)*100%/m(р-ра)+m(доб.h2o)=156.8г*100%/560г+240г=19.6%

после разбавления соли водой её массовая концентрация уменьшилась!

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: математика198
Предмет: Алгебра, автор: маринапашко2000