Предмет: Физика, автор: temchik022009

Груз масою 24 кг піднімають за допомогою нерухомого блоку на певну висоту, діючи на мотузку силою 250 Н. Визначте ККД установки.

Ответы

Автор ответа: ttrmurzik
2

Ответ:

ККД = 48%

Объяснение:

ɳ=ɳ_кор/ɳ_повне ×100%

ɳ_кор=mgh

ɳ_повне=Fl

Так как груз підіймають на нерухомому блоці то мотузка проходить відстань l у два рази більшу за висоту підйому груза: l=2h

ɳ=mgh/F2h=mg/2F=(24×10)/(2×250)×100%=48%

Похожие вопросы