Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНО! Даю 30 б
точкове джерело світла силою 150кд створює на книзі освітленість 100 лк. під яким кутом падає світло на книгу якщо відаль між неї до джерел світла 1 м?
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Дано:
I = 150 кд
E = 100 лк
r = 1 м
_________
i - ?
Освещенность, создаваемая точечным источником света:
E = I·cos i / r²
Отсюда:
cos i = E·r² / I = 100·1² / 150 ≈ 0,667
i ≈ 48°
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Saule789
Предмет: Русский язык,
автор: Айли1
Предмет: Русский язык,
автор: Anna140482
Предмет: Обществознание,
автор: Владислав14321
Предмет: Русский язык,
автор: julandrik