Предмет: Физика, автор: vilonovmaxym

У полі точкового заряду q1 з точки, яка знаходиться на відстані r1= 5 см від цього заряду, рухається вздовж силової лінії зарядq2 = 1 мкКл. Знайти заряд q1, якщо при переміщенні заряду q2 на відстань s = 5 см полем здійснюється робота A = 1,8 мДж. Будь ласка допоможіть!!!!

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
2

Дано:q2 = 1 мкКл

r1=5 см=0,05 м

s=5см=0,05 м

A=1,8 Дж

k = 9*10^9 Н*м^2/Кл^2

Найти:

q1-?

______________________________

φ1 = k*q1/r, φ2 = k *q1/(r1+s).

A=q2(φ1-φ2) = q2( k*q1/r1 - k*q1/(r1+s)) = k*q2*q1*(1/r1 - 1/(r1+s)).

A = k*q2*q1*(1/r - 1/(r1+s)) => q1=A/(k*q2(1/r - 1/(1*r1+s)))

q1 = 1.8/( 9*10^9*1*10^-6*(1/0.0-1/(0.05+0.05)))=2*10^-5 Кл.

Ответ: 2*10^-5 Кл.


markusyrs: Здравствуйте, извините за беспокойство, помогите пожалуйста, вопрос в профиле прошу(
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: қолдыңшардыңалтыбір
Предмет: Математика, автор: сыр19