Предмет: Химия, автор: gunn997

масова частка Карбону в сполуці становить 88,89%, а відносна густина газу за воднем = 27. Визначити формулу сполуки

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Mr(CxHy) = 27 \times 2 = 54

w(C) =  \frac{12 \times x}{54}  \times 100\% = 88.89\% \\ x = 4

w(H) = 100 - 88.89 = 11.11\% \\ w(H) =  \frac{x}{54}  \times 100\% = 11.11\% \\ x = 6

Ответ: C₄H

Возможные изомеры: бутин-1, бутадиен-1,3

Похожие вопросы