Предмет: Физика,
автор: anafedoran4
укажіть напругу на реостаті якщо під час проходження по ньому електричного заряду 12Кл електричне поле виконало роботу 720Дж
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
60 В
Объяснение:
Дано:
A = 720 Дж
q = 12 Кл
U = ?
Решение: U = A/q
1)U = 720 Дж/12 Кл = 60 В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ден564
Предмет: Русский язык,
автор: SEREHA123
Предмет: Русский язык,
автор: MissKaprizzz123
Предмет: Українська мова,
автор: Katau288
Предмет: Русский язык,
автор: Вупсень11184379