Предмет: Физика, автор: pvlchkt

З аеростата, який завис над Землею, впав вантаж. Через 10 с він досяг поверхні Землі. На якій висоті знаходився аеростат? Опір повітря дуже малий.
а)1000
б)100
в)50
г)500

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
1

Дано:

t=10 c

Найти:

h-?

______________________________

h=gt^2/2.

h=10*10^2/2=500 (м).

Ответ: 500 м (г).

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Простопарень99
Предмет: Математика, автор: gargalyk
Предмет: Математика, автор: ЯяЯЯ111111111