Предмет: Физика, автор: milana2214


На якій висоті розташований оглядовий майданчик телевізійної вежі, якщо атмосферний тиск біля підніжжя вежі становить
760 мм рт. ст., а на висоті майданчика
740 мм. рт. ст.?
Допоможіть,будь ласка, і розпишіть як задачу!!!​

Ответы

Автор ответа: Mansfera
6

Ответ:

220м

Объяснение:

кожен мм рт ст спускається коли висота піднімається на 11м отже 760 - 740 = 20; 20 * 11 = 220м


milana2214: А можеш, будь ласка, розпочати як задачу з "дано", "СІ", і "Розв'язок".
milana2214: Розписати
Mansfera: ок
milana2214: Дякую
Mansfera: Дано x¹ = 760 x² = 740 знайти с - ?
Mansfera: Формули : Кожні 11м рт. ст. опускається на 1мм.(так і напиши) та (x¹ - x²) * 11 = c
Mansfera: розв'язання : (760 - 740) * 11 = 220M
Mansfera: відповідь 220м
milana2214: Дякую!!!
Автор ответа: anastasia230508
6

Объяснение:

Дано:

Р1=760 мм.рт.ст.

Р2=740 мм.рт.ст

Найти:

h-?

P=P1-P2

P=760 мм.рт.ст. -740 мм.рт.ст. =20 мм.рт.ст.

h= 20*11=220 м

Ответ: 220 метров

Похожие вопросы