Предмет: Физика, автор: dmytromartun

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА
Знайти висоту стовпчика води у каструлі, якщо її тиск на дно становить 8 кПа​

Ответы

Автор ответа: upgrowth
1

Ответ: h=80 см

Объяснение:

P=8кПа=8*1000=8000 Па

g=10 м/c²  --ускорение свободного падения

ρ=1000 кг/м³  --плотность воды

P=ρgh===> h=P/ρg

h=8000 Па/1000 кг* м³*10 м/c²=8000/10000=0,8м = 80см

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arsenijkon