Предмет: Физика, автор: kypchiymaria3103

Акваріум заповнений водою повністю.З якою силою тисне вода на стінку акваріума довжиною 50 см і висотою 30 см?

Ответы

Автор ответа: vadim17081
3

тиск на стінку - це середнє арифмитичне між тисками зверху і знизу

P1=0

P2=ρgh

P=ρgh/2=10000*30/2=150 000 = 150 кПа

Похожие вопросы