Предмет: Физика,
автор: issiisissk
Чому дорівнює тиск на глибині 0,8 м у нафті? Густина даної речовини дорівнює ρ=820 кг/м3, а≈10 Н/кг.
Тиск дорівнює ..?.. кПа
ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮЮЮ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
656Па или 0,656кгПа
Объяснение:
Дано: P(тиск)=P(ро) gh Р(тиск)=
0,8*820*10=656
h=0,8м
P(ро)=820кг/м3
g=10H/кг
Р(тиск)?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: собака257
Предмет: Русский язык,
автор: magbutov77
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: pchelenyok
Предмет: География,
автор: pro100takов