Предмет: Другие предметы, автор: Sofiika858

Помогите пожалуйста,надо до 12:15!! Прошу пожалуйста!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sofiagalamay
1

Ответ:

Готика зародилася в Північній частині Франції (Іль-де-Франс) у середині ХІІ ст. і досягла розквіту в першій половині ХІІІ ст. ...

Готичний архітектурний стиль передбачає гострі форми, конкретніше – арки із загостреним верхом, вузькі і високі колони, вузькі і високі башти з загостреними конструкціями дахів, вітражні вікна стрілчастої різновиди з кольоровими візерунками.


sofiagalamay: Під час оздоблення інтер'єру в Готичному стилі використовуються переважно матеріали натурального походження: камінь, деревина, мармур. Самі часто використовувані породи дерева: дуб, горіх, ялівець, листвениця. У декорі активно застосовується натуральна шкіра, ковані з металу вироби, позолота бронза і мозаїка.
sofiagalamay: Заходячи у храм, люди почували себе, частиною дому Бога.
Автор ответа: Аноним
1

Період розвитку: ХІІ - ХVI ст.

Архітект. особливості: Різкість фігур, високі куполи та шпилі, такі ж високі вікна, багато величних арок та використання різних скульптурних композицій на релігійну тематику.

Оздоблення: Ажурні елементи зовнішніх та внутрішніх фасадів, скульптури, барельєфи та рельєфи, вітражі, іконостаси та фрески.

Враження: Незважаючи на різні погляди, готична архітектура ніколи не зникала з обріїв і складових частин західноєвропейської культури. На це вказала історія вивчення готичної архітектури. Осуд і зневажливе ставлення до готики йшло з ренесансної Італії, надзвичайно багатої на пам'ятки давньоримської архітектури. Вони могутньо впливали на світогляд італійських митців — від художників до архітекторів (теоретиків і практиків). Доба готики відрізнялася релігійною налаштованістю і підвищеною духовністю. «Чорна смерть», навпаки, привнесла хаос і в релігійне, і в соціальне життя. Перелякані духовні пастирі могли запропонувати лише молитви і каяття за гріхи.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kkhudaibergeno
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним