Предмет: Физика,
автор: 31bonya13
Тіло масою 200 г рухається прямолінійно під дією сили 0,6 Н. Яку початкову швидкість
мало тіло, якщо за 5 с воно набуло швидкості 15 м/с?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
V1 = 0
Объяснение:
m = 200 г = 0.2 кг
F = 0,6 Н
t = 5
V2 = 15 м/с
V1 = ?
a= F/m = 0.6 / 0.2 = 3 м/с^2
V2 = V1 + a*t
V1 = V2- a*t = 15 - 3*5 = 0
31bonya13:
спасибо
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано: a=F/m=0,6/0,2=3
m=0,2 кг v=v0+at=>v0=v-at=15-3·5=0м/с
F=0,6 H
t=5с
v=15м/с
v0-?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 56789022
Предмет: Русский язык,
автор: аринп
Предмет: Русский язык,
автор: ilmirsalim86
Предмет: Физика,
автор: barannikov01