Предмет: Химия, автор: denismakarenko148814

який об'єм карбон 4 оксиду виділиться при взаємодії 12.6г етанової кислоти з натрій карбонатом?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Объяснение:

12,6 г. Х л

2 СН3СООН. +.Na2CO3 =2CH3COONa + CO2+H2O

n=2 моль. n=1 моль

М=60 г/моль. Vm=22,4 л/моль

m=120 г. V=22,4 л

12,6 г. СН3СООН. -. Х л СО2

120 г. СН3СООН. -. 22,4. л. СО2

V(CO2)=12,6*22,4/120 = 2,3 л

Похожие вопросы