Предмет: Химия,
автор: rostislavrostislav44
Яку масу оксиду можна добути в резулятатi роскладу куприуму (||) гiдроксиду масою 9.8грам
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
9,8 г Х г Х г
Cu(OH)2 -> CuO + H2O
n=1 моль n=1 моль n=1 моль
М=98 г/моль М=80 г/моль М=18 г/моль
m=98 г m=80 г m=18 г
9,8 г Cu(OH)2 - Х г CuO
98 г Cu(OH)2 - 80 г CuO
m(CuO) = 9,8 * 80 / 98 = 8 г
9,8 г Cu(OH)2 - Х г Н2О
98 г Cu(OH)2 - 18 г Н2О
m(H2O) = 9,8 * 18 / 98 = 1,8 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Эммет1
Предмет: Русский язык,
автор: SidSpears9
Предмет: Русский язык,
автор: мэнистр
Предмет: Геометрия,
автор: 2004аа
Предмет: Математика,
автор: вера20075555