Предмет: Химия,
автор: minzelap6
скільки молекул і атомів містить азот маса якого становить 5 6 г
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m(N2) = 56г
Найти:
N(N)-?
N(N2)-?
Решение:
n(N2) = 2 моль
N(N2) = 6.02*10²³ × 2 = 12.04 × 10²³
Переходим на атомы
N2 — 2N
N(N) = 4 × 6.02*10²³= 24.08 × 10²³
Ответ: 12.04 × 10²³; 24.08 × 10²³
minzelap6:
5.6
Ну я вже собі підставлю, дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rumiantsewanadia
Предмет: Английский язык,
автор: nitro1019
Предмет: Технология,
автор: kochetova2003
Предмет: Литература,
автор: dog9910