Предмет: Химия, автор: mafiapavlo

Обчисліть об"єм, кількість і масу водню, що виділиться при взаємодії етанової кислоти з 48 г магнію.

Ответы

Автор ответа: EXLWOY
2

Ответ: 11.2л; 1г; 3.01 × 10²³

Объяснение:

2CH₃COOH + Mg → (CH₃COO)2Mg + H2

n(Mg) = 0.5 моль

V(h2) = 11.2л

m(H2) = 1г

N(H2) = 3.01 × 10²³

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: phildan