Предмет: Физика,
автор: vladiklinskii
На дні порожнього колодязя глибиною 40 м знаходиться гиря масою 14кг, лінійний розмір гирі нехтовно малий. Гирю підіймають за допомогою однорідного ланцюга, кожний метр якого має масу 1 кг. Яка при цьому виконується робота?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
13,6 кДж
Объяснение:
H=40 м m=14 кг M=40 кг A=?
===
A1 - работа по поднятию цепи (центр тяжести на половине высоты Н)
А2 - работа по поднятию гири на высоту Н
A=A1+A2=M*g*H/2+m*g*H=g*H*(M/2+m)=10*40*(40/2+14)=13600 Дж
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MuradSilxaev1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kultaevakarina
Предмет: Математика,
автор: VeronaDonut12