Предмет: Химия,
автор: Lizajeon
ОЧЕНЬ СРОЧНО !!!! ДАЮ МНОГО БАЛОВ
Визначити кількість та об'єм сульфур 4 оксиду необхідних для взаємодії з 5 моль натрій гідроксиду
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
2,5 моль, 56 л
Объяснение:
x моль 5 моль
SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O
1 моль 2 моль
х= 5*1/2= 2,5 моль
V(SO2)= n*Vм = 2,5*22,4 = 56 л
Lizajeon:
Большое спасибо ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sutorminaiv22
Предмет: Русский язык,
автор: пикачу3
Предмет: Технология,
автор: умник506
Предмет: Математика,
автор: Serbakovan555
Предмет: Алгебра,
автор: Atp33