Предмет: Физика, автор: mariameserakova

Визначити напругу на ділянці кола з опорою 4 Ом і силою струму 0,5А.

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
1

Дано:

R=4 Ом

I=0,5 А

Найти:

U - ?

______________________________

U=R*I

[U]=Ом*А=В*А/А=В.

U=4*0,5=2 (В).

Ответ: 2 В.

Похожие вопросы