Предмет: Химия, автор: ekaterina060647

Обчисліть масу осаду, одержаного дією натрій гідроксиду масою 20 г на купрум (ІІ) сульфат.

Ответы

Автор ответа: tanianu
10

Ответ:

m(Cu(OH)2)=24.5г

Объяснение:

2NaOH+CuSO4=Na2SO4+Cu(OH)2

M(NaOH)=23+16+1=40 г/моль

M(Cu(OH)2)=64+2*16+2*1=98 г/моль

n(NaOH)=m/M=20 г/40 г/моль=0.5моль

n(NaOH):n(Cu(OH)2)=2:1

n(Cu(OH)2)=0.5моль/2=0.25моль

m(Cu(OH)2)=n*M=0.25моль*98г/моль=24.5г


ariaa011106: а где Дано?
tanianu: Дано: m(NaOH)=20г, m(СuOH)?г
ariaa011106: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nastysnaplazz