Предмет: Химия, автор: vitalik245245

Яка маса калію вступить реакцію з хлоридом кислотою якщо при цьому утвориться 2,24 літри водою

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

  Х г                                                      2,24 л

  2K       +      2HCl     =     2KCl     +     H2

n=2 моль                                           n=1 моль

М=39 г/моль                                   Vm=22,4 л/моль

m=78 г                                               V = 22,4 л

Х г   К   -    2,24 л   Н2

78 г  К   -   22,4 л   Н2

m(K) = 78 * 2,24 / 22,4 = 7,8 г

Похожие вопросы