Предмет: Химия,
автор: yliamartynets2004
яка маса солі утворилася під час взаємодії з нітратної кислоти масою 6,3 кальцій оксид
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(HNO3) - 6,3г
Знайти:
m(Ca(NO3)2)-?
CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O
n(HNO3)=6,3:63=0,1моль
n(Ca(NO3)2)=0,05
m(Ca(NO3)2)=0,05*164=8,2г
Відповідь :8,2г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: настя1992dubr
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: қурай
Предмет: Английский язык,
автор: Multik3001
Предмет: Информатика,
автор: Ksenia00045
Предмет: Литература,
автор: mger3